Hakkımda

1987 yılının Ocak ayında doğdum ve herkes gibi ağlamayı başardım, böylece ilk başarımı elde etmiş oldum. İlköğretim yıllarımı geride bıraktık- tan sonra tasarım merakım beni onunla tanıştırdı, Photoshop. Hayata bakış açım değişti. Artık kendime ait bir fırçam, kendime ait bir rengim ve en önemlisi de beni ben yapacak hayal gücüm vardı. Hayal gücünü tasarıma, hatta bunu işe dönüştürüp meslek haline getirmek kolay olmadı ama zor olan her zaman bana daha çekici geldi. Aynı zamanda hobi olarak yaptığım fotoğrafçılık ve video montaj/video art işleri bana farklı bir bakış açısı kazandırdı.

Çocukluktan beri yaptığım manipülasyonlar ve fotoğraf çekimleri farklı bir noktaya gelmeme vesile oldu. Bu arada bana bazıları gibi (Google başta olmak üzere) tasarımcı, art direktör, grafik tasarımcı diyebilirsiniz.

Referanslar

Simge

Simge

Sosyal Medya

Miş Miş şarkısıyla tanıdığımız Simge'nin dijital medya görsellerinin üretilmesi ve sosyal medya hesaplarının efektif şekilde yönetilmesi.

Ziynet Sali

Ziynet Sali

Sosyal Medya

Ziynet Sali'nin sosyal medya hesaplarındaki görsellerin üretilmesi, lyric videolarının hazırlanması, albüm kapağı tasarımı.

Emre Kaya

Emre Kaya

Sosyal Medya

Emre Kaya'nın sosyal medya hesaplarındaki görsellerin üretilmesi, lyric videolarının hazırlanması, albüm kapağı tasarımı.

LittleBig Jeans

LittleBig Jeans

Yaz Reklam Kampanyası

Little Big'in 2015 yaz sezonu için ulusal reklam kampanyasına ait tasarımların yapılması, fotoğrafların çekilmesi ve retouchlarının yapılması.

Sinan Akçıl

Sinan Akçıl

Sosyal Medya

Sinan Akçıl'ın Sosyal Medya hesapları için içerik yönetimi

Ayşegül Aldinç

Ayşegül Aldinç

Sosyal Medya

Ayşegül Aldinç'in sosyal medya yönetimi, web sitesi konsept arayüz tasarımı, fotoğraf retouch'larının yapılması. Yazı arşivlerinin taranıp yazıya dökülmesi.